Ενημερώνουμε τους μαθητές του Λυκείου μας ότι σύμφωνα με τα σχετικά, οι στρατεύσιμοι της Κλάσης 2019 (γεννημένοι το έτος 1998) που διαμένουν στους νομούς Λάρισας, Τρικάλων, Καρδίτσας και Μαγνησίας είναι υποχρεωμένοι να συμπληρώσουν Δελτίο Απογραφής από 4 Ιανουαρίου 2016 έως 31 Μαρτίου 2016, σε μία από τις παρακάτω υπηρεσίες:
α. Στη Στρατολογική Υπηρεσία Θεσσαλίας από 09:00 έως 13:00 (που βρίσκεται εντός του Στρατοπέδου ΑΤΑ, στη συμβολή των οδών Ηρώων Πολυτεχνείου και Αγιάς, είσοδος από την οδό Ηρώων Πολυτεχνείου).
β. Σε οποιοδήποτε Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών (ΚΕΠ).

Μπορείτε να βρείτε αναλυτικές οδηγίες και το πρόγραμμα για την απογραφή στη συνέχεια του άρθρου.

Η εγκύκλιος

Οδηγίες

Πρόγραμμα

Βρίσκεστε εδώ: Home Ανακοινώσεις Μαθητές Πρόσκληση Παρουσίασης Στρατευσίμων Κλάσης 2019 για Συμπλήρωση Δελτίου Απογραφής (ΔΑ)