Σκοπός Ιστοτόπου

Ο παρών διαδικτυακός τόπος δημιουργήθηκε το σχολικό έτος 2014-2015. Σκοπός της  Διαδικτυακής Εκπαιδευτικής Πύλης του σχολείου μας είναι να αναπτύξει έναν ηλεκτρονικό δίαυλο ενημέρωσης και επικοινωνίας με τους μαθητές, τους γονείς & κηδεμόνες, τους εκπαιδευτικούς, και την ευρύτερη κοινωνία.
Η ανάρτηση φωτογραφιών και βίντεο στα οποία εμφανίζονται μαθητές έχει γίνει με την σύμφωνη γνώμη των γονέων και κηδεμόνων τους, στους οποίους είχε δοθεί να συμπληρώσουν έντυπο γονικής συγκατάθεσης στην αρχή της σχολικής χρονιάς.
Για οτιδήποτε σχετικά με το προβαλλόμενο περιεχόμενο  μπορείτε να επικοινωνήσετε με το σχολείο μας στο e-mail   Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , και στα τηλέφωνα 2431037837 και 2431033554.

Βρίσκεστε εδώ: Home Το Σχολείο μας Σκοπός Ιστοτόπου